İzmit Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Taşıma

Evden eve nakliyat Asansörlü taşınma da bir ilki gerçekleştirdik.Asansörli taşınmanız için 51 metre yükseğe ulaşabilen aracımızı hizmetinize sunduk.20. kata kadar ulaşabilen ve 300 kg. a kadar yük taşıyabilen asansörümüz ile, eşyalarınızı direk balkondan nakliye aracına getirerek, hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.Asansörsüz taşınırsanız eşyalarınızı merdiven boşluklarından veya sokaklardan toplarsınız.Asansörsüz taşınırsanız darbe veçarpmalarla parşalanan eşyalarınızı tanıyamazsınız.Asansörsüz taşınırsanız taşınma sonrası "bu eşyalar kimin" diye sorarasınız?Asansörü olmayan firmalar ile taşınırsanız, zaman kaybedersiniz.Ekstra ücret ödersiniz.Zamanında taşınma gerçekleitiremzsiniz.Taşınma cinnete dönüşür.Asansörlü taşınmada Hemport Türkiye'nin en yükseğe ulaşabilen aracı ile güvenceniz.

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye

Taşımacılık sektörü kapılarını sizlere açtığında sizlere paketleme, taşıma ve daha birçok imkan sunar. Evden eve nakliyat çok kapsamlı bir iştir ve bu işte size en uygun yardımcıları seçmelisinizdir. Yapacağınız anlaşma doğrultusunda isterseniz siz eşyalarınıza elinizi dahi sürmeden gerekli elemanlarca eşyalarınız gruplanır, paketlenir ve taşınmaya hazır hale getirebilir. Bazı ek koşullar içeren eşyalar vardır ve bu eşyaların varlığını anlaştığınız şirkete bildirmelisiniz. Örneğin evinizde bir piyano varsa bu piyano taşımada özen gösterilmesi gerekir ve bu özeni daha önceden talep etmelisinizdir.

Evden Eve Taşıma

Bir yerden bir yere eşya taşıyan evden eve nakliyat firmaları sizlere belli fiyatlar verirken standart bir kalıba göre veremezler. Gidilecek olan mesafe, asansörlü taşıma ya da evin kaçıncı katta olduğu gibi hususlar ev taşınmada fiyat belirleyen unsurları. Bu unsurları en uygun şekilde fiyatlayan şirketleri araştırıp bulmak ve orta derecedeki fiyatları veren firmalar tercih edilmelidir.